POUFNOŚĆ

Zobowiązania Wykonawcy

Poufność tekstów klienta jest zapewniona standardowymi procedurami obowiązującymi w firmie. Każdy przekazany dokument traktowany jest jak poufny. Wszyscy pracownicy i podwykonawcy są zobowiązani kontraktowo do zachowania poufności przekazanych im materiałów.

Możliwe są specjalne warunki indywidualnie negocjowane z klientem.

Warunki Ogólne

Witamy w Agencji Qatalogus

Jasno i Wyraźnie.

Uniwersum naszego działania to język. Często używa się go - na przykład w polityce - do ukrycia zamiarów i zaciemnienia obrazu. Wypowiedzi tego rodzaju tłumaczone są tylko dla mediów. Nasi klienci zazwyczaj chcą coś zakomunikować swoim odbiorcom skutecznie i wprost. Nasi tłumacze i korektorzy stosują się do zasad efektywnego przekazu:

  • Tekst musi być napisany jasno.
  • Tekst krótszy jest zawsze lepszy niż tekst dłuższy.
  • Wszystko, co można napisać prostymi słowy ma być tak napisane.
  • Jeżeli tłumacz nie rozumie meritum tekstu, nie ma prawa go tłumaczyć

Więcej na ten temat
 
Praktyka i Doświadczenie
Linki

Tłumaczenia Prawne
Zespół prawniczy

Tłumaczenia prawne na polski z angielskiego, niemieckiego i francuskiego są zawsze wykonywane przez osoby z wykształceniem prawniczym. Przekłady z pozostałych języków są sprawdzane przez prawnika.

Więcej

Tłumaczenia Techniczne
Zespół inżynierów

Tłumaczenia techniczne na polski z angielskiego, niemieckiego i francuskiego są wykonywane przez osoby z wykształceniem technicznym. Przekłady z innych języków są sprawdzane przez inżynierów z branży.

Więcej

Dla instytucji kultury
Tłumaczenia native na języki obce

Mamy zespół tłumaczy, zajmujący się tłumaczeniami literackimi dla instytucji kultury w Polsce. Są to w większości pracownicy naukowi zajmujący się kulturą polską, pracujący na polskich uczelniach.


Więcej